Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Individuální úspěchy

Mezi individuální úspěchy svěřenců či odchovanců Asperu patří extraligové působení v cizích klubech – Tereza Godalová (SSK Future Praha), Vojtěch Šišma (SSK Future Praha, TJ JM Chodov), Michal Kilčický (SK FBC ZP Agel Třinec), Petra Zatloukalová, Lucie Pulterová (Bulldogs Brno), Lucie Formánková (FBC Ostrava) nebo účast v širších reprezentačních výběrech – Darina Axmannová, Šárka Zacpálková (juniorky 2010/2011), Hana Štěrbová (juniorky 2005/2006), Monika Körmendyová, Hana Demeterová (juniorky 2008-2010).

Zápasy
Muži A | Pátek 16.02.2018, 20:00
19. kolo
Hluk - Šumperk
 
Muži A | Sobota 03.03.2018, 17:15
Hornets Brno ZŠ Horní - FbC Asper Šumperk
 
Muži B | Neděle 28.01.2018, 12:45
14. kolo
Šternberk - Šumperk
 
Muži B | Neděle 25.02.2018, 13:00
15. kolo
VS.
Olomouc - Šumperk
 
Ženy | Neděle 28.01.2018, 13:40
14. kolo
2:1
Nový Jičín - Šumperk
 
Ženy | Sobota 17.03.2018, 10:20
FBC Vikings Kopřivnice - FbC Asper Šumperk
 
Junioři | Neděle 04.02.2018, 12:30
16. kolo
6:6
Droždín - Šumperk
 
Junioři | Sobota 03.03.2018, 08:30
19. kolo
VS.
Šumperk - Jeseník
 
Dorostenci | Neděle 11.02.2018, 19:20
14. kolo
3:0
Šternberk - Šumperk
 
Dorostenci | Sobota 24.02.2018, 09:10
15. kolo
VS.
Uničov - Šumperk
 
Dorostenky | Sobota 03.02.2018, 11:40
15. kolo
5:1
Gymnázium Krnov - Šumperk
 
Dorostenky | Neděle 25.03.2018
18. kolo
VS.
Vítkovice - Šumperk
 
Starší žáci | Neděle 28.01.2018, 14:50
14. kolo
4:5
Lutín - Šumperk
 
Starší žáci | Sobota 24.03.2018, 08:30
19. kolo
VS.
Šumperk - Hranice
 
Mladší žáci | Sobota 03.02.2018, 13:45
6. kolo
5:0
Šumperk - Jeseník
 
Mladší žáci | Neděle 25.02.2018, 09:10
7. kolo
VS.
Olomouc - Šumperk
 
Elévové | Sobota 20.01.2018, 12:30
6. kolo
Uničov Black - Šumperk
 
Elévové | Neděle 04.03.2018, 09:00
8. kolo
VS.
Lutín 2 - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., náměstí Jana Zajíce 2832/11, 787 01 Šumperk RSS