Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mládež

V Olomouci proběhl losovací aktiv regionálních soutěží

30.06.2017 | Petr Matěj

Olomouc - Ve středu 28. června se v areálu Sportovní haly UP Olomouc konal předsezónní losovací aktiv regionálních soutěží. Za Asper se aktivu zúčastnili tři zástupci - Matyáš Zapletal, Jiří Trávníček a Petr Matěj. Co se samotného losování týče, Šumperka se týkalo celkem 6 soutěží - OL liga mužů (muži B), 3. liga juniorů, 2. liga dorostenců, OL liga starších žáků, OL liga mladších žáků a OL liga elévů.

Celý článek

 
 

4PLAYER CAMP nově v Libině. Opět s příspěvkem od Asperu

20.02.2017 | Klubové sdělení

Š u m p e r k – Tradiční Litovel vystřídá v roce 2017 Libina, která přinese pro šumperské florbalisty týden plný sportu a zážitků s těmi nejlepšími hráči v České republice. Díky spolupráci Asperu s 4PLAYER CAMPem se každý člen klubu může za zvýhodněných podmínek zúčastnit letního soustředění vedeného například českými superligvými hráči či reprezentanty. 
Celý článek

 
 

Výsledkový servis mládeže (2. - 3. dubna)

02.04.2016 | Petr Matěj

Š u m p e r k, L i t o v e l - Vítězstvím a porážkou se se sezónou 2015/2016 rozloučili dorostenci šumperského Asperu. Na domácí palubovce nejprve porazili fotbalově (1:0) Litovel, aby poslední duel soutěžního ročníku prohráli s Prostějovem 2:4. Bohužel, jednobrankové vítězství dorostenců bylo tento víkend jediným úspěchem. Elévův totiž turnaj v Litovli vůbec nevyšel a domů se vrátili bez bodu.
Celý článek

 
 

Dorostenci doma zakončují sezónu, hrají také elévové

02.04.2016 | Petr Matěj

Š u m p e r k - Domácím kolem zakončují soutěžní ročník dorostenci Asperu. Ti v sobotu 2. dubna na vlastní palubovce přivítají soupeře z Litovle a z Prostějova. Předposlední turnaj sezóny pak čeká na elévy. Těm začne jejich turnaj v sobotu ráno v Litovli, kde se postupně utkají s Olomoucí, Teiwazem Přerov, Litovlí a Spartakem Přerov. 
Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
Místo výšlapu "Odpoledne plné her na gymplu". V neděli 14:00 - 17:00

Šumperk - Bohužel, předpověď počasí nevěstí nic dobrého a protože Vám nechceme dávat vědět až na poslední chvíli, rozhodli jsme se,...

 
Dorostenky si přípravu zpestřily turnajem v Jablonném

Jablonné nad Orlicí - 2.7.2017 se tým dorostenek pro sezónu 2017/2018 vypravil na turnaj v Jablonném nad Orlicí. Spolu s nimi se...

 
Letní příprava začne v úterý 18. července. Zde jsou všechny termíny

Š u m p e r k - Letní příprava na novou sezónu odstartuje v úterý 18. července 2017, nejprve tréninkem mladších kategorií, vždy hodinu...

 
Členské příspěvky na sezónu 2017/2018
 
V Olomouci proběhl losovací aktiv regionálních soutěží
 
Muži znají rozpis Divize i Poháru
 
Asper nebude jen florbal, klub chystá řadu dalších aktivit
 
Představujeme nové členy výkonného výboru
 
Valná hromada klubu - úvodní souhrn
 
Starší žáci reprezentovali Asper na turnaji v Ostravě
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., náměstí Jana Zajíce 2832/11, 787 01 Šumperk RSS