Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

Elévové: Olomoucká liga elévů 2016 - 2017

 
číslo post jméno narozen věk
Utočník Daniel Beneš 23.10.2006 11 let
Utočník Filip Černohous 16.3.2006 11 let
Utočník Filip Čikl 28.9.2006 11 let
Utočník Vít Fleischmann 19.3.2007 10 let
Utočník Matyáš Jecu 17.9.2006 11 let
Utočník Kryštof Kopa 4.9.2006 11 let
Utočník David Körner 31.7.2006 11 let
Utočník Tomáš Krobot 13.1.2007 10 let
Utočník Adam Jan Pírek 23.6.2008 9 let
Utočník Václav Smrčka 3.11.2006 10 let
Utočník Adam Staněk 30.1.2007 10 let
Utočník David Svrčina 5.4.2007 10 let
Utočník Eduard Šinkovský 7.2.2007 10 let
Utočník Michal Uhrák 1.11.2007 9 let
Utočník Jan Zindulka 29.9.2007 10 let
Utočník Ondřej Žák 11.7.2007 10 let

Soupisky týmů
 
Pohár:
 
 
 
Muži A:
 
 
 
Muži B:
 
 
 
Ženy:
 
 
 
Junioři:
 
 
 
Dorostenci:
 
 
 
Dorostenky:
 
 
 
Starší žáci:
 
 
 
Mladší žáci:
 
 
 
Elévové:
 
 
 
Aktuální články
Šumperk nestačil na Letku a osmifinále Poháru začal porážkou

Ostrava - Souboj dvou divizních celků v pohárové bitvě dopadl lépe pro pořádající Letku. Ta tak po 14 dnech navázala na výhru v ligovém...

 
Osmifinále Poháru je tady, Asper zajíždí k ostravské Letce. Sledujte zápas online!

Šumperk - Florbalisté Asperu si tak trošku malovali, že pokud postoupí mezi 16 nejlepších, střetnou se v osmifinálové skupině se třemi...

 
Starší žáci ze dvou těžkých zápasů vytěžili 3 body

Senice na Hané - Uničov a Šternberk, dva velice těžcí soupeři, čekali na naše starší žáky na druhém ligovém turnaji této sezóny....

 
Historie se opakuje, Asper znovu přivítá Vítkovice či ostravské FBC!
 
Ve čtvrtek od 20:00 s Frýdkem-Místkem. Zápas nabídne živě LifeTV!
 
Výsledkový servis (7. a 8. října)
 
Výsledkový servis (30. září - 1. října)
 
Po dvou letech Opava opět zdolána, Asper stojí na pokraji superligových soupeřů
 
Šumperk v přetěžkém duelu zdolal Hranice a po prvním víkendu je stoprocentní
 
Hororová poslední minuta, přesto muži vstoupili do Divize vítězstvím
 
Zápasy
Pohár | Středa 18.10.2017, 19:45
6. kolo
5:3
Letka - Šumperk
 
Pohár | Čtvrtek 09.11.2017, 20:00
6. kolo
VS.
Šumperk - Vítkovice
 
Muži A | Neděle 22.10.2017, 13:00
6. kolo
5:4
Orlová - Šumperk
 
Muži A | Sobota 04.11.2017, 18:00
8. kolo
VS.
Šumperk - Hluk
 
Muži B | Sobota 14.10.2017, 11:30
4. kolo
2:4
Prostějov B - Šumperk
 
Muži B | Neděle 12.11.2017, 09:15
5. kolo
VS.
Litovel - Šumperk
 
Ženy | Neděle 08.10.2017, 12:40
FBC Vikings Kopřivnice - FbC Asper Šumperk
0:3 (0:1,0:1,0:1)
 
Ženy | Sobota 11.11.2017, 10:20
FBC Vikings Kopřivnice - FbC Asper Šumperk
 
Junioři | Sobota 30.09.2017, 16:20
2. kolo
3:3
Hranice - Šumperk
 
Junioři | Sobota 28.10.2017, 10:40
FBC Lions Vikýřovice - FbC Asper Šumperk
 
Dorostenci | Sobota 07.10.2017, 10:20
4. kolo
6:6
Mohelnice - Šumperk
 
Dorostenci | Neděle 12.11.2017
7. kolo
VS.
Lipník - Šumperk
 
Dorostenky | Sobota 07.10.2017, 12:20
2. kolo
Šumperk - Olomouc
 
Dorostenky | Neděle 05.11.2017, 10:10
5. kolo
VS.
Třinec - Šumperk
 
Starší žáci | Sobota 14.10.2017, 10:20
4. kolo
2:5
Šternberk - Šumperk
 
Starší žáci | Neděle 29.10.2017, 14:20
5. kolo
VS.
Olomouc - Šumperk
 
Mladší žáci | Neděle 24.09.2017, 12:05
1. kolo
Jeseník - Šumperk
 
Mladší žáci | Neděle 12.11.2017, 08:50
3. kolo
VS.
Droždín - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., náměstí Jana Zajíce 2832/11, 787 01 Šumperk RSS