Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj o pohár města Přerova

29.05.2018 | Petr Žák

V sobotu 26.5.2018 bojovala dvě družstva elévů, Tygři a Ďáblové, na turnaji o pohár města Přerova. Turnaje se zúčastnilo 16 družstev, které hrály ve dvou skupinách. Po odehrání zápasů ve skupině hrála první čtyři družstva z každé skupiny klasické playoff.

Za Ďábly nastoupily naši nejmladší svěřenci, z víc jak poloviny ještě věkem přípravky. Pro ně to byl opravdový křest ohněm a během 8mi zápasů sbírali velmi cenné zkušenosti. Po prvním zápase bylo jasné, že v nabité konkurenci nebudou hrát o postupová místa ze skupiny. Proto trenéři posílili tento mladý tým o Rosťu Klučku a Rosťu Žáka z družstva Tygrů, kteří tak přišli o možnost zúčastnit se vítězných utkání s týmem Tygrů a pomohli vnést energii do družstva mladým Ďáblům. Za jejich velmi bojovnou pomoc méně zkušeným kamarádům jim patří velký dík. Přesto, že Ďáblové nakonec dokončili turnaj na posledním místě, tak jim patří velká gratulace a pochvala za nasazení a vytrvalost s jakou do, pro ně těžkých, utkání šli. A protože pořadatelé měli turnaj postavený na koncepci bavit se florbalem, tak vítěz byl každý, kdo se zúčastnil a díky tomu se naši nejmladší sportovci mohli radovat z cen, které od pořadatelů dostali.

Úplně rozdílný turnaj prožili Tygři, za které nastoupili hráči, kteří touto sezónou končí v elévech a od příštího ročníku budou hrát v kategorii mladších žáků. V základní skupině nepoznali hořkost porážky a suverénně ji vyhrály bez ztráty bodu. Do čtvrt finále nastoupili proti Tovačovu. Přes Tovačov se s lehkostí přehoupli do semifinále. V něm narazili na velmi dobře takticky vybavený tým FBC Letka. Zápas byl velmi vyrovnaný. Jako první se prosadili hráči Letky. Po inkasované brance opět utkání pokračovalo ve vyrovnaném tempu. S blížícím se koncem Tygři zvýšili obrátky a vyrovnali. Zápas šel do nájezdů. První jel Jan Zindulka a skóroval, hráče letky vychytal Viťa Fleischmann. Druhý nájezd jsme neproměnili. Letka také neproměnila. Třetí sérii rozjížděl Jan Jarmar a s jistotou proměnil. A protože nájezdy byly na tři, tím pádem bylo rozhodnuto a Tygři postoupili do finále. V něm narazili na FBC Uničov, který v základní skupině velmi těsně porazili. Finálové utkání začalo v rychlém tempu se šancemi na obou stranách a bylo v první půli vyrovnané. V druhé půli měli více štěstí při koncovce hráči FBC Uničov a boj o první místo vyhráli. Chtěl bych ocenit Tygry za jejich vyspělou a individuální hru i týmovou spolupráci, kterou zaujali i nestranné diváky J.

Velmi nás těší individuální ocenění za nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal s celkovým počtem 31 vstřelených branek Jan Jarmar.

Soupisky:

Tygři:  Vít Fleischmann, Ondřej Žák, Jan Jarmar, Eduard Šinkovský, Michal Uhrák, Adam Jan Pírek, Jan Zindulka, Matěj Vepřek, od playoff Rostislav Klučka, Rostislav Žák.

Ďáblové: Tereza Buriánková, Radim Krystyník, Rostislav Klučka, Rostislav Žák, Marek Zika, Lukáš Vítek, Jakub Uhlíř, Lukáš Macek, Antonín Pánek, Tomáš Re.

 
Aktuální články
NOVÁ CENA - příměstský tábor za 1 700,- Kč

Šumperk - Vůbec poprvé ve své sedmnáctileté historii uspořádá šumperský florbalový klub svůj vlastní příměstský tábor. Zájemci z...

 
Turnaj Junior Ostrava Cup 2018

1.-3.6.2018 - víkend plný florbalu a zážitků v Ostravě  je za námi.Na letošní Ostrava-Cup vyrazilo družstvo dorostenek.

 
Valná hromada klubu se uskuteční v pondělí 4. června

Š u m p e r k - Každoroční valná hromada našeho oddílu se tento rok uskuteční v jiném místě, než bývá obvyklé. Učebnu fyziky na 3....

 
Tréninky v měsíci květnu a červnu (přípravka - mladší žáci)
 
Ženy skončily čtvrté
 
Starší žáci zakončili Olomouckou ligu dvěma výhrami a celkově skončili čtvrtí
 
Zlatý závěr sezóny v podání našich elévů
 
V Moravském Berouně brali starší žáci bod
 
Lístky na MS 2018 k dispozici (PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO)
 
Muži skončili poslední hrací víkend bez bodu a v Divizi skončili šestí
 
Zápasy
Muži A | Neděle 04.03.2018, 17:00
22. kolo
6:5
Olomouc - Šumperk
 
Muži B | Sobota 10.03.2018, 10:30
18. kolo
6:6
Přerov - Šumperk
 
Ženy | Sobota 31.03.2018
17. kolo
3:3
Prostějov - Šumperk
 
Junioři | Sobota 03.03.2018, 13:10
20. kolo
1:2
Šumperk - Postřelmov
 
Dorostenci | Neděle 25.03.2018, 13:50
20. kolo
5:2
Přerov - Šumperk
 
Dorostenky | Neděle 25.03.2018
18. kolo
8:1
Vítkovice - Šumperk
 
Starší žáci | Neděle 15.04.2018, 18:50
22. kolo
2:5
Šternberk - Šumperk
 
Mladší žáci | Sobota 17.03.2018, 13:15
8. kolo
3:1
Prostějov - Šumperk
 
Elévové | Neděle 15.04.2018, 12:40
10. kolo
Litovel - Šumperk
 
 
FbC Asper Šumperk, z.s., náměstí Jana Zajíce 2832/11, 787 01 Šumperk RSS